Łóżka dla dzieci

Oto podstrona: 5


Od tego, jakim sposobem zaczniesz poranek dość mocno zależało twoje samopoczucie aż do końca dnia. W sytuacji gdy zaśpisz lub wstaniesz w złym nastroju może być tak, iż przez resztę dnia będziesz miał zepsuty humor, który będą odczuwać wszyscy wokół. Jednak gdy wolałbyś, żeby dookoła ciebie panowała przyjacielska atmosfera, to zapamiętaj nasze wskazówki nt. tego jak korzystnie rozpocząć dzień. I się ich trzymaj.

Na początek, pamiętaj o budziku. Jeżeli nie będziesz trzymać się tej zasady możesz obudzić się za późno, a w efekcie tego być zbyt późno do pracy, czy szkoły, a to zdecydowanie nie jest idealny początek dnia. Najlepiej jest nastawić zegarek na plus - minus piętnaście minut przed czasem. Da Ci to odpowiednią ilość czasu, by bez zbędnego pośpiechu podnieść się z łóżka dla dzieci, a nie zrywać na ostatnią chwilę z obawą, że nie wyrobisz się ze swoją poranną toaletą. Dalej, dzień wcześniej przyszykuj odzież na kolejny dzień. Wszystkie części outfitu przygotuj chociażby na krześle. Umożliwi ci to codziennie zaoszczędzić nawet dziesięć minut, które musiałbyś przeznaczyć na przetrzepywanie szafy i czasochłonne prasowanie.

Niewątpliwie, może się wydarzyć, że w tym dniu nastąpi radykalne pogorszenie pogody i prognoza na kolejny dzień się nie sprawdzą, lecz z pewnością będą to tylko okoliczności nieliczne. Po trzecie, tuż po przebudzeniu sięgnij po szklankę wody mineralnej niegazowanej z kwaśnym sokiem z cytryny. Wypicie szklanki takiej mikstury pozwoli ci nawodnić organizm, a poza tym dzięki specjalnym cechom cytryny pozbędziesz się toksyn, które zbierają się w organizmie.